ÖVRIGT / Smycken / Brosch 9344413
nr 934 4413
Brosch
Silver, bergkristall, 30-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:46:32
12/1 19:41:32
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver